توصیه‌های ایمنی در برابر کرونا حین بازدید از ملک

این روزها سرایت کرونا همه چیز را تغییر داده است. سبک زندگی همه از خوردن و آشامیدن گرفته تا الگوهای خروج از منزل تغییر کرده است. همه سعی می‌کنند تا حد امکان در منزل بمانند و جز برای انجام کارهای ضروری از خانه خارج نشوند. با این حال زندگی را نمی‌توان تعطیل کرد. بسیاری در این روزها موعد اجاره خانه‌شان سر می‌آید و ناچار به تعویض خانه هستند. برخی دیگر نیز ممکن است از مدت‌ها قبل به فکر خرید خانه بوده باشند و صبر را بیش از این جایز ندانند. برای بازدید از خانه در این روزگار سرایت کرونا راه‌هایی وجود دارد که خطر را کاهش می‌دهد و ایمنی در برابر کرونا را تضمین می‌کند. جستجوی آنلاین ملک یکی از بهترین راه‌ها برای بازدید از ملک و بازدید از آپارتمان است که علاوه بر کاهش خطر سرایت کرونا، موجب پیش‌برد کارها و پیدا کردن خانه‌ی دلخواه می‌شود.

پیش از خرید یا اجاره خانه بالاخره لحظه‌ای پیش می‌آید که باید بازدید از خانه و بازدید از آپارتمان را به صورت حضوری انجام دهید. جستجوی آنلاین ملک تا حد زیادی کارگشا است اما برای تصمیم نهایی باید بازدید از خانه را به صورت حضوری انجام داد. بسیاری تصمیم گرفته‌اند برای ایمنی در برابر کرونا جابه‌جایی‌ها را لغو کنند یا به تعویق بیندازند اما برای برخی این جابه‌جایی ضروری است. پس باید تا با راهکارهایی حد امکان خطر سرایت کرونا را کاهش داد.

در این روزها همه‌چیز کندتر از حالت عادی اتفاق میفتد. پیش از کرونا ممکن بود روزانه ده‌ها نفر بازدید از خانه داشته باشند اما حالا برای ایمنی در برابر کرونا و جلوگیری از سرایت کرونا، بازدید از آپارتمان نیز محدود شده است. بنابراین بهتر است هرچه زودتر با صاحبخانه یا مشاور املاک هماهنگ کنید تا بتوانید بازدید از خانه را به صورت حضوری هم انجام دهید و بعد فرآیند خرید یا اجاره را آغاز کنید.

این روزها لازم است برای ایمنی در برابر کرونا تعداد دفعات خروج از منزل را تا حد امکان کاهش دهیم. همچنین برای هربار خروج از منزل و جلوگیری از سرایت کرونا باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم. استفاده از ماسک و دستکش، ضدعفونی کردن مداوم دست‌ها با آب و صابون یا الکل، حفظ فاصله یک متر و نیمی با افراد دیگر، ضدعفونی اشیایی که زیاد مورد استفاده هستند مثل تلفن همراه، و نزدن دست‌های آلوده به صورت، بینی، دهان و چشم جزو موارد ساده و ابتدایی هستند که هر شخص باید قبل از خروج از منزل رعایت کند.

برای بازدید از ملک‌ها و بازدید از آپارتمان هم لازم است تمام موارد گفته شده را رعایت کنید و تا حد امکان به سطوح دست نزنید.

نظر خود را در رابطه با مطلب به ما بگویید

Compare listings

مقایسه کردن

ورود به حساب کاربری

شمارهٔ موبایل خود را وارد کنید

برای ثبت آگهی رایگان لازم است که وارد حساب خود شوید. لطفاً شمارهٔ‌ موبایل خود را وارد کنید. کد تأیید به این شماره پیامک خواهد شد.

مای مشاور املاک