سوالات متداول کاربران مای مشاور

سوالات متداول کاربران

بله.تمامی کاربران مای مشاور (شخصیتهای حقیقی و حقوقی) می توانند آگهی ملک خود را در سایت و اپلیکیشن مای مشاور منتشر کنند.

ما در حال برنامه ریزی برای طراحی و بروزرسانی اپلیکشن سایت هستیم تا آن زمان میتوانید از وب اپلیکیشن ما استفاده کنید.

با ورود به صفحه اصلی و انتخاب یکی از گزینه های خرید یا رهن و اجاره و وارد کردن محله مورد نظرتان در استان تهران،ملک مورد نظر خود را جستجو نمایید.همچنین در صورت نیاز شما می توانید با استفاده از سایر معیارهای موجود به نتایج دقیق تری دست یابید.

شما با ایجاد حساب کاربری می توانید آگهی های مورد نظر خود را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.به این ترتیب دسترسی شما به این آگهی ها راحت تر خواهد بود و هر زمان که خواستید سریعتر به این آگهی ها دسترسی پیدا کنید می توانید وارد پروفایل خود شده و لیست علاقه مندیهای خود را ببینید.

•مای مشاور آگهی خرید و فروش را از سراسر استان تهران می پذیرد . همچنین آژانسهای املاک دارای کد صنفی معتبر ، مشاورین املاک و مالکین محترم از سراسر تهران می توانند عضو مای مشاور باشند.

سوالات اژانس های املاک

شمابه عنوان مدیر آژانس می‌توانید از عنوان “ورود/ثبت نام” در صفحه اصلی وب سایت، گزینه «ثبت نام » را انتخاب نمایید. سپس در صفحه باز شده روی گزینه « مشاور املاک » کلیک نمایید.در مرحله بعد،در بالای فرم ثبت نام گزینه آژانس املاک را انتخاب و سپس فرم را به طور کامل پر کرده و کلید ثبت نام را بزنید.سپس یک پیامک حاوی کد ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال میگردد.شما با وارد کردن کد ارسال شده در کادر مشخص شده ثبت نام خود را انجام می دهید.

پس از ایجاد حساب کاربری ، کارشناسان پشتیبانی مای مشاور برای آموزش پنل مدیریت و چگونگی درج آگهی با شما تماس می گیرند و در صورت نیاز به صورت حضوری خدمت شما خواهند رسید . در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید با شماره ۰۹۳۸۰۰۱۱۳۷۶تماس حاصل نمایید.

ما در مای مشاور معتقدیم که جویندگان و فروشندگان ملک باید به راحتی بتوانند با افراد متخصص و حرفه ایی که دارای پروانه کسب معتبر هستند ارتباط برقرار کنند . لذا آژانسهای املاک دارای کد صنفی معتبر میتوانند در مای مشاور به رایگان عضو شده و از خدمات ویژه آن بهره مند شوند.

سوالات مشاوران املاک

شمابه عنوان مشاوراملاک می‌توانید از عنوان “ورود/ثبت نام” در صفحه اصلی وب سایت، گزینه «ثبت نام » را انتخاب نمایید. سپس در صفحه باز شده روی گزینه « مشاور املاک » کلیک نمایید.در مرحله بعد،در بالای فرم ثبت نام گزینه آژانس املاک را انتخاب و سپس فرم را به طور کامل پر کرده و کلید ثبت نام را بزنید.سپس یک پیامک حاوی کد ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال میگردد.شما با وارد کردن کد ارسال شده در کادر مشخص شده ثبت نام خود را انجام می دهید.

پس از ایجاد حساب کاربری ، کارشناسان پشتیبانی مای مشاور برای آموزش پنل مدیریت و چگونگی درج آگهی با شما تماس می گیرند و در صورت نیاز به صورت حضوری خدمت شما خواهند رسید . در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید با شماره ۰۹۳۸۰۰۱۱۳۷۶تماس حاصل نمایید.

Compare listings

مقایسه کردن

ورود به حساب کاربری

شمارهٔ موبایل خود را وارد کنید

برای ثبت آگهی رایگان لازم است که وارد حساب خود شوید. لطفاً شمارهٔ‌ موبایل خود را وارد کنید. کد تأیید به این شماره پیامک خواهد شد.

مای مشاور املاک